top of page

YÖNETİM VE DENETİM KURULLARIMIZ

AS_edited.jpg

Asiye TUNÇ

KUKSET'e vizyonu ve enerjisiyle katılan A. TUNÇ, deneyim ve dürüstlükle kar amacı gütmeyen bir Kuruluş olarak gelişmemizi sağladı. Asiye Tunç, dernek başkanı ve dernek ile işbirliği anlaşması bulunan okullardan biri olan Melahat Kıvanç Anaokulu'nun başöğretmenidir. Çocuk gelişimi konusunda uzmandır ve Eğitim yönetimi alanında yüksek lisans derecesine sahiptir. Yeni Eğitim Yaklaşımı ve Web 2.0 Araçları konusunda uzman ve öğretmen eğitmenidir. 2008 yılından bu yana  7 farklı projede AB Projelerinde katılımcı, ortak ve koordinatör olarak görev yapmaktadır. Çalıştığı okul STEM'de pilot okul. STEM ile ilgili birçok eTwinning projesini tamamlamış ve STEM ile ilgili Avrupa Kalite Etiketini almış ve Etwinning Okulu olmaya hak kazanmıştır. Kendisi genel yönetimden sorumlu olacaktır.

20170304_124114_edited.jpg

Sevilay ULUBELİ

Tecrübeli, güvenilir, güler yüzlü. Bunlar, meslektaşlarımızın ekibimizin bu değerli üyesini tanımlamak için kullandığı sıfatlardan sadece birkaçı. S.Ulubeli dernek üyesi ve İncirliova Anaokulu başöğretmenidir. Yerel okullarla ve çalıştığı okulla iletişimden sorumlu olacaktır. 2003 yılından beri AB projelerinde aktiftir. Projelerde ve ayrıca yerel faaliyetlerde deneyimlidir.

49759153_10156946693088936_283528602438336512_n_edited.jpg

Cevat AYNA

Yılların tecrübesine dayanan yetenekleri sayesinde kurumumuza katkı sağlamıştır.
C. AYNA 2003 yılından itibaren Milli Eğitim Bakanlığına bağlı birçok farklı okulda Sınıf Öğretmenliği ve Eğitimde Yeni Yaklaşımlar Eğitmeni ve STEM Koordinatörü olarak görev yapmaktadır. Görev süresi boyunca İşbirlikli Öğrenme Yöntemleri, Alt Teknikleri, Yenilikçi Öğrenme konularında eğitimler vermektedir. (Eğitimde yeni yaklaşımlar, web 2.0 araçları ve teknolojinin sınıf içi etkinliklerde kullanımı, Esnek Öğrenme Ortamı Tasarımı) Esnek öğrenme ortamları ve bu ortamların öğrencilerin akademik başarı ve tutum düzeylerine etkileri konusunda araştırmalar yapmaktadır. Mutlu Öğrenen Sınıf Projesi ve Kedi Ailesi ile Esnek Öğrenme Ortamlarının oluşturulması konularında yurtiçi ve yurtdışında birçok ulusal ve uluslararası kongrede davetli konuşmacı olarak yer almıştır. Çalışmaları kapsamında aldığı en değerli ödül ise "Başöğretmen Atatürk Şeref Ödülü" olmuştur.

ERDAL.jpg

Erdal TUNÇ

Erdal Tunç, İngilizce Öğretmeni ve derneğimizin kurucu üyesidir. Birçok bilişim teknolojileri becerisine sahiptir ve dijital medyadaki iletişim ve yaygınlaştırmadan sorumludur. Katılımcı, ortak ve koordinatör olarak daha önce birçok projeyi başarıyla yürüttüğü ve tamamladığı için Erasmus+ projelerinde deneyimlidir.

SİMGE1.jpg

Simge AKÖZ

Simge AKÖZ 2000 yılından bu yana İngilizce öğretmeni çalışmaktadır. 2008 yılından itibaren de AB Projeleri koordinatörü olarak görev yapmaktadır. Proje döngüsü yönetimi, bütçe yönetimi ve uluslararası ilişkiler konularında eğitim ve deneyime sahiptir. 2008 yılından bu yana 11 proje yazıp yönetmiştir. TÜBİTAK projeleriyle de ilgilenmekte ve disiplinler arası temalar üzerinde çalışmaktadır. Öğretmenlik mesleğinin yanı sıra çevirmenlik de yapmaktadır. Eğitimde farklı BİT araçlarını ve özellikle oyunlaştırma yöntemini kullanma tecrübesine sahiptir ve ulusal ve uluslararası oyunlaştırma uzmanlarıyla yakın işbirliği içinde çalışmaktadır.

bottom of page